NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3027

F-3027

Nowy produkt

46,00 zl z VAT

Nożyk do listów w pochwie - miniatura miecza Karola Wielkiego

Więcej szczegułów

Dodaj do listy życzeń

TOWAR DOSTĘPNY

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE  DENIX MODEL F-3027

DANE TECHNICZNE:

Przedstawiamy nożyk do listów w eleganckiej pochwie, będący miniaturką repliki miecza Karola Wielkiego. Ostrze wykonane ze stali niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść - cynkal. Precyzyjnie wykonane detale oddają ducha epoki. Idealne dla każdego entuzjasty Karola Wielkiego. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  całkowicie metalowy, imitacja skóry

Rozmiar: 26 cm

Waga: 99 g

Kolor: srebrne ostrze, złota rękojeść, złoto - czarna pochwa

Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny. Nie posiada żadnych cech użytkowych czyli absolutnie nie podlega Ustawie o broni i amunicji. Nasze produkty nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako imitacje mogą być kupowane bez zezwoleń.

HISTORIA: Karol Wielki – król Franków i Longobardów, od 25 grudnia 800 roku cesarz Imperium Rzymskiego. Najwybitniejszy władca średniowiecznej Europy. Wnuk Karola Młota.Karol Wielki był synem Pepina Krótkiego z dynastii Karolingów i Bertrady z Laon – córki Heriberta, hrabiego Laon.
Swój przydomek zawdzięczał nie tylko dokonaniom dyplomatycznym i militarnym, ale i posturze – przeprowadzone w 1861 roku pomiary szkieletu władcy wykazały, iż miał on 192 cm wzrostu.

20 innych produktów w tej samej kategorii: