REPLIKA TOPÓR "VALQUIRIA" NA STOJAKU DENIX MODEL 614+808
  • REPLIKA TOPÓR "VALQUIRIA" NA STOJAKU DENIX MODEL 614+808
  • REPLIKA TOPÓR "VALQUIRIA" NA STOJAKU DENIX MODEL 614+808
  • REPLIKA TOPÓR "VALQUIRIA" NA STOJAKU DENIX MODEL 614+808
REPLIKA TOPÓR "VALQUIRIA" NA STOJAKU DENIX MODEL 614+808

REPLIKA TOPÓR "VALQUIRIA" NA STOJAKU DENIX MODEL 614+808

293,00 zł
Brutto

Replika NA STOJAKU wojennego topora „Valquiria”

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Topór "Valquiria" na stojaku replika Denix

Topór bojowy nazywany popularnie "Valquiria" jest owiany mityczną sławą. Wynika to z tego, iż miał on należeć do Odyna, czyli najwyższego z bogów nordyckich. Dla osób fascynujących się mitologią jest on jednym z najważniejszych symboli związanych z tą tematyką. Już teraz możesz zobaczyć tę legendarną broń na własne oczy – wybierz topór "Valquiria" na stojaku replika Denix.

Oręż mitycznego Odyna

Topór "Valquiria" na stojaku replika Denix to doskonale odwzorowana oręż mitycznego Odyna. Posiada obustronne, nienadające się do naostrzenia ostrze w kolorze postarzanego srebrna. Charakteryzuje się też misternie wykonanymi ornamentami. Rękojeść wykonaną z drewna przyozdobiono splecionym rzemieniem oraz metalową końcówką. W zestawie znajduje się również stojak na topór.

DANE TECHNICZNE:

Prezentowana replika NA STOJAKU jest udaną próbą odwzorowania wojennego topora „Valquiria”. Niesamowite  obustronne ostrze, w kolorze starego srebra z rzeźbionymi ornamentami, bardzo masywna budowa. Rękojeść drewniana przyozdobiona splecionym rzemieniem i zakończona metalową  rzeźbioną  kocówką. Cena zawiera: topór i stojak

Materiał: drewno, metal; stojak: drewno
Rozmiar topora: 71cm; stojaka: 33 cm
Waga topora: 1380g; stojaka: 270 g
Kolor topora: srebrno - brązowy; stojaka: brąz
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika nie jest naostrzona i nie nadaje się do ostrzenia. Oferowany przez naszą firmę asortyment ma charakter dekoracyjny i nie posiada cech użytkowych zgodnie z Ustawą o broni i amunicji. Nasze produkty nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako imitacje mogą być kupowane bez zezwoleń.
HISTORIA: Owiany licznymi legendami topór bojowy "VALQUIRIA" jest najcięższym toporem bojowym. Był on używany przez Odyna – najwyższego z bogów nordyckich oraz jego wojowników, którzy oddawali dusze umarłych bohaterów do Valhali. Symbolem Odyna jest krzyż umieszczony w okręgu, znany jako krzyż celtycki.

DENIX SA
614+808
2 Przedmioty

Może ci się spodobać również