Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029
  • Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029
  • Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029
Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029

Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029

33,00 zł
Brutto

Nożyk do listów Denix Model 3029 - miniaturka miecza Napoleon Bonaparte

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029

Przedstawiany nożyk do otwierania listów Denix Model 3029 jest wierną, miniaturową repliką miecza Napoleona Bonaparte, którym wielki wódz francuski posługiwał się w rzeczywistości podczas prowadzonych przez siebie walk. Na tę wyjątkową replikę składa się srebrne ostrze z chromowanej, niehartowanej stali o wysokim połysku oraz złota rękojeść. Stal wysokowęglowa dmuchana jest w pełni bezpieczna dla użytkownika, dzięki czemu nożyk do otwierania listów Denix Model 3029 nie jest realną bronią i pełni jedynie rolę dekoracyjną.

Elegancki gadżet o wyjątkowej wartości historycznej

Nożyk do otwierania listów Denix Model 3029 to doskonały pomysł na nietypowy prezent. Doskonale sprawdzi się podczas otwierania listów w eleganckim, nowoczesnym biurze. Będzie też prawdziwą gratką dla fana historii oraz wojen napoleońskich. Ważna część historii świata może być przez cały czas przy Tobie na Twoim biurku.

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów, będący miniaturką repliki miecza Napoleon Bonaparte. Ostrze wykonane ze stali niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść - cynkal. Precyzyjnie wykonane detale oddają ducha epoki. Idealne dla każdego entuzjasty Napoleona Bonaparte. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  całkowicie metalowy
Rozmiar: 30 cm
Waga: 77 g
Kolor: srebrne ostrze, złota rękojeść
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny.

DENIX SA
3029
10 Przedmioty

Może ci się spodobać również