REPLIKA PISTOLET BROWNING HP 35 DENIX MODEL 1235

304,00 zł
Brutto

Wierna replika pistoletu Browning z 1935 roku używanego podczas II Wojny Światowej

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA PISTOLET BROWNING HP 35,  BELGIA 1935r  DENIX MODEL 1235

DANE TECHNICZNE:
Wierna replika pistoletu Browning z 1935 roku używanego podczas II Wojny Światowej. Posiada wyjmowany magazynek i działający mechanizm spustowy, przez co można go przeładować i oddać tzw. suchy strzał. Przyrządy celownicze : muszka i szczerbinki.

Materiał: metal
Rozmiar: 23 cm
Waga: 830 g
Kolor: czarny
PRODUCENT : DENIX SA HISZPANIA

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: W 1921 roku ogłoszono konkurs na pistolet dla armii francuskiej. Miał on przy masie nie większej niż 1 kg posiadać 15-nabojowy magazynek z nabojami 9 x 19 mm Parabellum, lufę długości 200 mm, dostawną kolbę i zasięg 600 m. Konkursem zainteresowało się wielu europejskich producentów broni, w tym belgijskie zakłady Fabrique Nationale d'Armes de Guerre (FN) z Herstal. Głównym konstruktorem tej firmy był w tym czasie Amerykanin John Moses Browning, ale odrzucił on propozycję stworzenia pistoletu dla Francuzów.

DENIX SA
1235
6 Przedmioty

Może ci się spodobać również