REPLIKI DWA BRYTYJSKIE PISTOLETY w lakierowanym pudełku DENIX MODEL 2-1196 L

240,00 zł
Brutto

Dwa czarnoprochowe brytyjskie pistolety skałkowe z XVIII w.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

DWA BRYTYJSKIE PISTOLETY z XVIIIw w lakierowanym pudełku DENIX MODEL 2-1196 L

DANE TECHNICZNE:
Dwa czarnoprochowe brytyjskie pistolety skałkowe z XVIII w. umieszczone w eleganckim, lakierowanym pudełku na którym znajduje się wizerunek pojedynku. Lufa inkrustowana w kolorze złotym, pięknie zdobiony zamek spustowy i kolba charakteryzował się dużą celnością dlatego jego głównym przeznaczeniem był udział w pojedynkach. Prezentowane przez nas repliki wykonywane są w skali 1;1 czyli waga, wymiary, wygląd są identyczne jak w oryginale. Różnica polega na tym że elementy metalowe wykonane są ze stopów miękkich /cynk + aluminium/ aby nie można ich przekalibrować i używać do strzelania. Mechanizm spustowy można odciągnąć i oddać tzw. suchy strzał.

Materiał: stop cynku i aluminium oraz drewna
Rozmiar: 39,5 cm
Waga: 1,070 g
Kolor: stare srebro ze złotem i brązem
PRODUCENT: DENIX SA HISZPANIA

UWAGA: Nie strzelają na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.

DENIX SA
2-1196 L
2 Przedmioty

Może ci się spodobać również