REPLIKA SKAŁKOWEGO PISTOLETU Z XVII W NA STOJAKU DENIX MODEL 5314+800

REPLIKA SKAŁKOWEGO PISTOLETU Z XVII W NA STOJAKU DENIX MODEL 5314+800

247,00 zł
Brutto

Replika niemieckiego pistoletu skałkowego z XVII wieku NA STOJAKU

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA NIEMIECKIEGO PISTOLETU SKAŁKOWEGO NA STOJAKU DENIX MODEL 5314+800

DANE TECHNICZNE:
Replika NA STOJAKU niemieckiego pistoletu skałkowego z XVII wieku. Wykonana jest z metalu i plastiku imitującego kość słoniową. Waga, wymiar, wygląd są identyczne jak w oryginale. Różnica polega na tym że elementy metalowe wykonane są ze stopów miękkich /cynk + aluminium/ aby nie można ich przekalibrować i używać do strzelania. Mechanizm spustowy można odciągnąć i oddać tzw. suchy strzał. Dzięki tej historycznej reprodukcji DENIXa, można przeżyć najlepsze bitwy z XVII wieku! Cena zawiera: pistolet i stojak.

Materiał:  metal, imitacja kości słoniowej; stojak: drewno
Waga pistoletu: 974 g; stojaka: 30g
Rozmiar pistoletu: 45 cm; stojak: 11 cm
Kolor pistoletu: stare srebro z imitacją kości słoniowej; stojak: brąz
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.

DENIX SA
5314+800
2 Przedmioty

Może ci się spodobać również