Kategorie broni
  • Broń palna
  • Broń biała
  • Pozostałe
REPLIKA PISTOLET DWULUFOWY NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800
  • REPLIKA PISTOLET DWULUFOWY NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800
  • REPLIKA PISTOLET DWULUFOWY NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800
  • REPLIKA PISTOLET DWULUFOWY NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800
  • REPLIKA PISTOLET DWULUFOWY NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800

REPLIKA PISTOLET DWULUFOWY NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800

110,00 zł
Brutto

Doskonała replika NA STOJAKU angielskiego dwulufowego pistoletu produkcji Twigg z XVIII wieku

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA ANGIELSKI PISTOLET DWULUFOWY z XVIIIw NA STOJAKU DENIX MODEL 1149G+800

DANE TECHNICZNE:
Doskonała replika NA STOJAKU angielskiego dwulufowego pistoletu produkcji Twigg z XVIII wieku. Pięknie inkrustowana nasada spustu, jeśli chodzi o rękojeść w oryginale robiona z kości słoniowej tutaj zastąpiona ładną imitacją. Prezentowana przez nas replika jest identyczna jak w oryginał. Różnica polega na tym, że elementy metalowe wykonane są ze stopów miękkich /cynk + aluminium/ aby nie można ich przekalibrować i używać do strzelania. Mechanizm spustowy można odciągnąć i oddać tzw. suchy strzał. Cena zawiera: pistolet i stojak.

Materiał: metal, imitacja kości słoniowej
Waga pistoletu: 365 g; stojaka: 30 g
Rozmiar pistoletu: 22 cm; stojaka: 11 cm
Kolor pistoletu: stare srebro, kość słoniowa; stojaka: brąz
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: Zamek skałkowy wynaleziony został ok. 1570 roku, a rozpowszechnił się na początku XVII w, wypierając wcześniej stosowane zamki lontowe i kołowe. Zastąpienie pirytu stosowanego w zamku kołowym krzemieniem pozwoliło na uproszczenie i potanienie konstrukcji, a przy tym znaczne uproszczenie obsługi broni. Pistolety skałkowe, które zastąpiły broń opartą o zawodny mechanizm kołowy, były pierwszą tego typu skuteczną bronią. Jednak w XIX zostały wyparte przez doskonalszy mechanizm kapiszonowy oraz, od połowy stulecia, broń odtylcową.

DENIX SA
1149G+800
2 Przedmioty

Może ci się spodobać również