REPLIKA PIRACKIEJ SZABLI H.BARBAROSSY DENIX MODEL 4198

REPLIKA PIRACKIEJ SZABLI H.BARBAROSSY DENIX MODEL 4198

385,00 zł
Brutto

Replika pirackiej szabli

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA PIRACKIEJ SZABLI H.BARBAROSSY 1478-1546, TURCJA XVIw DENIX MODEL 4198

DANE TECHNICZNE:
Wierna replika pirackiej szabli. Ostrze wykonane jest ze stali pokrytej chromem. Pochwa wykonana z tworzywa obitego materiałem skóropodobnym-posiada bogate zdobienia.

Materiał: metal (szabla), metal i skóra ekologiczna (pochwa)
Wymiary: 95 cm
Waga: 1,936 g
Kolor: złoto - bordowy
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA:  Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny. Nie posiada żadnych cech użytkowych czyli absolutnie nie podlega Ustawie o broni i amunicji. Nasze produkty nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako imitacje mogą być kupowane bez zezwoleń.
HISTORIA:  Hajraddin Barbarossa – admirał wojsk Imperium osmańskiego, turecki kaper, najsłynniejszy pirat, jaki kiedykolwiek grasował na Morzu Śródziemnym. Przez wiele lat prowadził działania zbrojne przeciw Hiszpanom, zdobywał porty i łupił okręty na obszarze M. Śródziemnego, również na usługach sułtana tureckiego, który udzielał mu pomocy militarnej. Jako naczelny dowódca floty tureckiej, Barbarossa uczynił z niej jedną z najpotężniejszych sił zbrojnych w ówczesnym świecie.

DENIX SA
4198
2 Przedmioty

Może ci się spodobać również