REPLIKA PIRACKA SZABLA „BARBANEGRA” DENIX MODEL 4194

298,00 zł
Brutto

Wierna replika pirackiej szabli Edwarda Teacha

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA PIRACKA SZABLA „BARBANEGRA” z XVIII w DENIX MODEL 4194

DANE TECHNICZNE:
Wierna replika pirackiej szabli Edwarda Teacha zwana „Barbanegra” 1680-1718r. Ostrze wykonane jest ze stali wysokowęglowej – dmuchanej, pokrytej chromem z efektownym zdobieniem. Przepięknie udekoruje każde pomieszczenie. Szczególnie polecana dla miłośników filmu „Piraci z Karaibów”.

Materiał: metal, ostrze chromowane
Wymiary: 81 cm
Waga: 1298 g
Kolor: srebrno - złoty
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny. Nie posiada żadnych cech użytkowych czyli absolutnie nie podlega Ustawie o broni i amunicji. Nasze produkty nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako imitacje mogą być kupowane bez zezwoleń.

DENIX SA
4194
3 Przedmioty

Może ci się spodobać również