Pistolety + stojaki

Pistolet na stojaku — niezwykle wdzięczna dekoracja 

Witamy Państwa w kategorii poświęconej niezwykle wdzięcznemu sposobowi ekspozycji pistoletu. Polega on na oparciu broni o odpowiednio dopasowany do niej drewniany stojak. Taka kompozycja świetnie wpasuje się w każdy tym biura męskiego, czy pomieszczenia kolekcjonerskiego. Jest to na tyle wyważony typ dekoracji, że z pewnością spodoba się zdecydowanej większości klientów. Zarówno stojak, jak i pistolet sprzedajemy w komplecie, w związku z czym cena obejmuje obydwa elementy. Gorąco polecamy do tego typu wyeksponowania repliki. Z doświadczenia wiemy, że prezentuje się niekiedy najlepiej. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszamy Państwa do kontaktu!

Repliki broni na stojaku 

Sprzedawane przez nas repliki są w pełni bezpieczne. Nie jest bowiem możliwe strzelanie z niego kulkami ani innym rodzajem naboju, który może stworzyć jakiekolwiek zagrożenie dla otoczenia. Nie trzeba więc obawiać się umieszczenia pistoletu w jakimkolwiek pomieszczeniu, nawet jeśli w pobliżu mogą znajdować się dzieci.  Każda replika, która może zostać dobrana do drewnianego stojaka, jest niezwykła, głównie ze względu na perfekcyjne odzwierciedlenie oryginału oraz niezwykłą dbałość o szczegół, którą podczas produkcji przejawił nasz zaufany hiszpański producent replik broni — DENIX SA. Co więcej, każda nasza propozycja nawiązuje do poszczególnych, autentycznych i legendarnych modeli pistoletów, które w pasjonatach sztuki militarnej i policyjnej mogą wzbudzić niemałą ekscytację. Jeśli znasz kogoś takiego, to prezent pod postacią zaprezentowanego przez nas zestawu jest zdecydowanie warty rozważenia. Amerykański rewolwer firmy Colt może stanowić trafny wybór. Wszystko zależy jednak od osobistych preferencji.

Kilka słów od nas 

Kupując na naszej stronie jakiekolwiek produkty, zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się ze szczegółowymi opisami produktów. Zazwyczaj zawarte są w nich informacje dotyczące poprawnego użytkowania pistoletu, materiałów i tworzyw, z których zostały wyprodukowane, a także wzmianki historyczne. Znajomość ciekawostek historycznych o poszczególnych modelach będzie przydatne głównie wtedy, kiedy zakupiony produkt planujemy podarować innej osobie. Niezwykle ważne jest wówczas przekazanie informacji świadczących o ponadprzeciętnej wartości repliki. Jako stale rozwijająca się firma nigdy nie spoczywamy na laurach, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i sugestie naszych klientów względem ich potrzeb, ewentualnego poszerzenia oferty czy innych oczekiwań. Zależy nam na uznaniu i satysfakcji naszych klientów.