Nożyki do listów

Nożyki do listów — piękno i artyzm w przedmiotach codziennego użytku

Nożyki do listów — sama nazwa tego przedmiotu brzmi bardzo zwyczajnie i pragmatycznie. Zdarza się jednak, że tak powszechna rzecz codziennego użytku może kryć w sobie coś intrygującego. Najczęściej wpływa na to jego nietuzinkowy design. Tak też jest w przypadku otwieraczy do listów zaprezentowanych na naszej stronie. Te ponadprzeciętne otwieracze do listów zostały zaaranżowane w stylu, nawiązującym do najpopularniejszej średniowiecznej broni, jaką jest miecz. Warto zauważyć, że żaden proponowany model nie jest przypadkowy. W naszym asortymencie znaleźć bowiem można miniaturki replik legendarnych broni, takich jak miecz Excalibura, miecz Napoleona Bonaparte, miecz nordyckiego Boga Odyna i wiele innych. Alternatywą dla miecza są szable, również w postaci miniaturowych replik broni legendarnych władców i wojowników. Przykładem tego jest szabla, wprowadzona na użytek Wojska Polskiego w 1921 r. oraz piracka szabla Barbarossy z XVI wieku. Z ich udziałem otwieranie listów już nigdy nie będzie takie samo. Warto przekonać się o tym na własnej skórze!

Nóż do korespondencji — wysoka jakość materiałów i produkcji 

Nożyki do listów obecne na naszej stronie są odzwierciedleniem nie tylko dobrego gustu i wysokiego wyczucia estetyki. Stanowią także gwarancję wysokiej jakości i skrupulatnej dbałości o szczegół. Materiałami wykorzystywanymi do produkcji naszych miniaturowych replik są między innymi stal wysokowęglowa, skóra czy mosiądz. Ten nieprzypadkowy dobór tworzyw ma na celu możliwie jak najlepsze odwzorowanie repliki, względem oryginału. Ten fakt z pewnością doceni każdy pasjonat i znawca broni średniowiecznej. Warto zauważyć, że każda poszczególna replika wyprodukowana z wykorzystaniem stali wysokowęglowej jest “dmuchana”. Co za tym idzie, nie jest ostrzona, co więcej nie jest możliwie zrobienie tego własnoręcznie. Sprawia to, że nasze repliki są w pełni bezpieczne i mają charakter dekoracyjny. Na ich zakup niepotrzebne jest żadne zezwolenie. 

Otwieracz do listów — idealny pomysł na prezent 

Proponowane przez nas otwieracze do listów stanowią niezwykle gustowne i oryginalne pomysły na prezent. Szczególnie mogą być dedykowane osobom pasjonującym się historią i walkami średniowiecza, a także dziedzinami pokrewnymi. Zakup kwiatka w dzień nauczyciela warto zastąpić kupnem zaskakującego upominku, który w głowie i biurku waszego ulubionego historyka z pewnością zostanie na bardzo długo. W przypadku dodatkowych pytań względem naszych produktów zapraszamy do kontaktu.