Karabiny nowoczesne

Karabiny nowoczesne w ofercie Galerii Replik

Wiele z nowoczesnych karabinów było świadkami historii ostatnich dziesiątek lat. Jednak historia nie musi być zamknięta podręcznikach i starych tomiszczach – chcemy, byś dzięki naszym replikom mógł doświadczyć jej sam. Wyjątkowe repliki karabinów na tablo pozwolą Ci przenieść się do minionych dekad i czasów Twoich przodków.

Nowoczesne karabiny – broń palna w Galerii Replik

Repliki karabinów nowoczesnych to wyjątkowe przedmioty. Do połowy XIX wieku karabiny były bronią jednostrzałową, lecz ładowano je od wylotu lufy. To w XIX wieku wszystko się zmieniło – zaczęto produkować karabiny, które były ładowane odtylcowo. Użytkownicy broni z tamtej epoki na własne oczy doświadczyli tego, jak ta wyjątkowa broń osiąga większą skuteczność i szybkostrzelność. Wiek XX przyniósł karabinki automatyczne, które na zawsze zmieniły światowe oblicze broni palnej.

Repliki legendarnych karabinów – historia w zasięgu ręki

Oferujemy tak ważne modele karabinów nowoczesnych, jak replika AK-47 czy znanego pasjonatom M1A1. Skrót AK oznacza „automat Kałasznikowa”, który jako genialny asystent głównego badacza pracującego nad tą bronią, udoskonalił jej konstrukcję.