Pistolety + pudełka

Repliki pistoletów z różnych epok

Nasz sklep posiada niezwykle szeroką ofertę replik broni palnej, w tym charakterystycznych dla minionych czasów pistoletów. Jedną z bardziej rozbudowanych kategorii są pistolety skałkowe będące krótką bronią palną szczególnie popularną na przełomie XVII i XVIII wieku. Nazwa pochodzi od konstrukcji charakterystycznego mechanizmu zapalnego z tzw. zamkiem skałkowym. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór replik pistoletów francuskich, brytyjskich, niemieckich czy włoskich, ale także pirackich, czterolufowych oraz kawaleryjskich. Zostały wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół i doskonale odzwierciedlają oryginały. Jedyną różnicą między prawdziwą bronią a replikami, które mogą trafić do Twojej kolekcji, jest wykonanie metalowych elementów z tzw. stopów miękkich, które sprawiają, że pistoletów nie można przekalibrować tak, by oddać z nich strzał. Dzięki temu repliki są całkowicie bezpieczne i nie stanowią żadnego zagrożenia dla otoczenia. Z powodzeniem mogą stać się wyjątkową ozdobą Twojego domu lub świetnym prezentem dla miłośnika historii. Poza tym całość wykonania to połączenie naturalnych surowców — metalu i drewna — i repliki broni z galeriareplik.pl wiernie oddają styl minionych epok.

Pistolety skałkowe w pudełkach — dla kolekcjonera i nie tylko

Oferowane przez nasz sklep repliki pistoletów skałkowych mogą Państwo kupić w zestawie z eleganckim i solidnie wykonanym pudełkiem, ułatwiającym przechowywanie broni lub ich wyjątkową ekspozycję. Proste, drewniane pudełka nie przyćmiewają wyjątkowych detali broni, a tylko podkreślają kunszt ich wykonania. Popularne szczególnie wśród kawalerii pistolety skałkowe to wyjątkowo dekoracyjna broń. Każdy egzemplarz posiada unikatowe zdobienia i prezentuje się dzięki temu elegancko i oryginalnie. Większość dostępna jest w dwóch wariantach — z elementami złota lub srebra. Aby zakupić w sklepie galeriareplik.pl wybraną broń, nie jest potrzebne zezwolenie, ponieważ nie ma możliwości oddania z niej strzału i ma stanowić przede wszystkim element dekoracyjny czy kolekcjonerski. Dzięki temu posiadamy szeroki wybór ekstrawaganckich pistoletów skałkowych w pudełkach w atrakcyjnych cenach. Elegancko wyeksponowana replika pistoletu od razu przyciąga wzrok i zwraca na siebie uwagę, więc staje się świetną dekoracją ponadczasowych wnętrz. Nieważne czy kolekcjonujesz repliki broni, szukasz prezentu dla ich miłośnika czy też dopiero zaczynasz przygodę z tą tematyką — warto postawić na jakościowo wykonane egzemplarze, które będą cieszyć oko, ale przy okazji zachwycą ciężarem prawdziwej broni z dawnych lat.

Szeroki wybór gustownych replik broni palnej

Jeśli interesuje Cię broń wykorzystywana na bitewnych polach Francji, Anglii czy Włoch, w Galerii Replik z łatwością znajdziesz pistolety z tych krajów oraz innych miejsc na świecie. Bogato zdobione repliki oddają ducha czasów i stanowią idealne odzwierciedlenie XVII i XVII-wiecznej stylistyki. Każdy egzemplarz jest unikatowy, a staranne wykonanie robi wrażenie gdy przyjrzymy się charakterystycznym dla danego kraju czy epoki elementom. Polecamy repliki pistoletów skałkowych w pudełkach każdemu, kogo interesuje choć trochę ich historia, bo nie ma lepszego sposobu na przekonanie się o kunszcie ich wykonania niż podziwianie go na własne oczy. Producent replik DENIX SA z Hiszpanii zadbał o każdy najmniejszy szczegół, dzięki czemu broń spodoba się zarówno amatorom, jak i kolekcjonerom. Zapraszamy do naszego sklepu galeriareplik.pl po unikatowe repliki broni palnej!