Colty

Wyświetlono 12 produktów.

Showing 1-12 of 149 item(s)

Colty – rewolwery z historią

Życiorys tego rodzaju rewolwerów rozpoczął się w fabryce wynalazcy i przemysłowca Samuela Colta. Jednak pierwsze stworzenie tego pistoletu odbywało się w warunkach domowych. Jego zaletą byłą specyficzna konstrukcja, która pozwalała na przeładowanie broni w ciągu 3 minut. Sklep Galeria Repliki ma państwu do zaprezentowania znaczny wybór tej w każdej mierze historycznej broni.

Rewolwery marki Colt – unikatowe repliki

Meolchior Wańkowicz, dziennikarz i reportażysta, podczas podróży po południowych ziemiach Stanów Zjednoczonych usłyszał od tamtejszych Teksańczyków, że Colty zbudowały ich kraj, a na pewno stały się elementem wizerunku Teksasu. Jeżeli chcą państwo stać się posiadaczami jednego z niezwykle misternie odwzorowanych replik rewolwerów marki Colt, zapoznajcie się z szerokim wyborem naszego sklepu.

Colt – niepowtarzalne rewolwery w twoim domu

Każdy z tych kowbojskich rewolwerów ma swoją indywidualną historię sprzężoną z historią swojego właściciela, a każdy model specyficzne właściwości. Galeria Replik oferuje państwu, m.in. Rewolwery Peacemarker, pistolety Volcanic czy repliki rewolweru Smith &Wesson.