Winchester

Legendarny Winchester – broń palna w Galerii Replik

To rozpoznawcze znaki Dzikiego Zachodu. Ta legendarna broń została stworzona przez Oliviera Fishera Winchestera, który w XIX wieku zaprojektował znany już wszystkim karabin powtarzalny. Niezwykłe karabiny Winchester były świadkami wielkiej historii na terenach Stanów Zjednoczonych i w innych miejscach świata. Dzięki Galerii Replik możesz również sprawdzić, jaki był karabin Winchester.

Karabin Winchester w ofercie sklepu Galeria Replik

Karabiny Winchester, obok pasów kowbojskich, były kolejnym elementem wyposażenia mieszkańców Dzikiego Zachodu. Jednak nie tylko porachunki mieszkańców tych terenów czy wielkie wydarzenia historyczne były tymi momentami historii, w których obecny był karabin Winchester. Wielcy tego świata wykorzystywali go także do innych celów – na przykład prezydent Franklin Delano Roosvelt korzystał z rodzaju Winchestera w trakcie polowania na safari.

Niepowtarzalna forma Winchestera w replikach historycznych

W naszej ofercie znajdziecie także Winchestery na tablo. Repliki wyjątkowych karabinów, takich jak Winchester ‘73’ na tablo, zdobione są ornamentami z epoki. Ich metalowe elementy świadczą o czasach, z których pochodził oryginalny model karabinu.