Repliki armat na tablo

Repliki armat na tablo

Jeśli jesteś pasjonatem broni i marynistyki to z całą pewnością zainteresuje Cię nowa oferta w sklepie galeriareplik.pl. Na naszej stronie pojawiły się ostatnio repliki armat na tablo. Mogą one zarówno stać się nowym eksponatem Twojej kolekcji, bądź mogą stanowić formę eleganckiego podarunku.

Replika armat okrętowych na tablo

Gamę oferowanych przez nas produktów poszerzyliśmy ostatnio o nową kategorię – repliki armat osadzone na drewnianym tablo. Są to niewielkie przedmioty (około 30 centymetrów długości, nieco ponad 1 kilogram wagi), które mogą stanowić nie tylko ciekawy okaz dla kolekcjonerów, ale przede wszystkim mogą spełniać funkcję eleganckiej i nienachalnej ozdoby. Dzięki swym niewielkim rozmiarom armaty na tablo można umieścić jako element dekoracyjny na biurku, szafce bądź regale. Pieczołowitość i jakość wykonania armat – pomimo ich niewielkich rozmiarów - z całą pewnością sprawią, że będą one cieszyć oczy pasjonatów modelarstwa i rusznikarstwa oraz będą mogły stanowić formę wyrafinowanego i niezobowiązującego prezentu.

Marka Denix gwarancją wysokiej jakości

Oferowane przez nas modele armat na tablo wykonane zostały przez firmę Denix. Jest to firma doskonale znana kolekcjonerom oraz pasjonatom dawnego uzbrojenia. Od ponad pięćdziesięciu lat firma Denix zajmuje się produkcją wysokiej jakości kolekcjonerskich replik uzbrojenia z wszystkich epok historycznych – od starożytności aż po okres zimnej wojny. Działający w otoczeniu cytadeli na wyspie Minorce zakład z dochowaniem najwyższej staranności odtwarza historyczne modele uzbrojenia, ciesząc się uznaniem klientów w wielu krajach.

Repliki armat na tablo z grawerunkiem

Wprowadzona do naszej oferty nowa kategoria produktów – armaty na tablo mogą zostać na życzenie klienta opatrzone dedykowanym grawerunkiem. Grawerunek wykonywany jest na niewielkiej tabliczce (wymiary 2 cm x 9 cm) z połyskującego metalu, przytwierdzonej do tablo. Aby zamówić grawerunek należy zaznaczyć odpowiednią opcję przy zakupie, a dedykowany tekst wysłać w osobnej wiadomości przy dokonywaniu zamówienia.

Możliwość umieszczenia grawerunku sprawia, że oferowane na naszej stronie repliki armat osadzone na drewnianym tablo mogą stać się wartościową pamiątką dla obdarowywanej osoby. Replikę armaty można opatrzyć życzeniami, dedykacją czy też datą przekazania.

Nowa oferta w naszym sklepie z pewnością spełni oczekiwania kolekcjonerów i pasjonatów dawnego uzbrojenia. Armaty na tablo mogą okazać się także ciekawą propozycją na prezent, bądź eleganckim akcentem wystroju wnętrza. Ich niewielki rozmiar, pieczołowite wykonanie i możliwość umieszczenia dedykowanego grawerunku sprawiają, że mogą one zyskać bardzo szerokie grono zadowolonych nabywców.

Jeśli zatem chciałbyś wzbogacić swą kolekcję o nowe eksponaty, jeśli interesujesz się historią uzbrojenia bądź marynistyką, jeśli szukasz eleganckiego upominku na szczególną okazję to armaty na tablo wykonane przez renomowaną hiszpańską firmę Denix z całą pewnością spełnią Twoje oczekiwania!