Repliki broni strzelb na tablo

Repliki strzelb napoleońskich na tablo – podaruj oryginalny upominek!

Szukasz unikatowego prezentu dla miłośnika broni czy też historii oraz czasów napoleońskich związanych z legendarnym dowódcą Napoleonem – mistrzem strategicznym? A może po prostu chcesz podarować coś unikatowego do eleganckiego oraz stylowego gabinetu czy salonu? W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe eksponaty, jakimi są repliki broni napoleońskiej – wykonane z najwyższą starannością, oddające najdrobniejsze szczegóły, solidne i trwałe, stanowiące piękną ozdobę aranżacyjną, a także w pełni bezpieczne. Zapoznaj się z dostępnym asortymentem i postaw na repliki strzelb napoleońskich na tablo, które z pewnością doskonale sprawdzą się w roli wyjątkowego upominku!

Repliki broni napoleońskiej – dostępne zestawy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz dwa unikatowe modele – repliki broni napoleońskiej: strzelbę skałkową Denix model 1037+T oraz 1037+T+34. Obie dostępne repliki francuskiej strzelby z 1806 roku oferowane są w zestawie z eleganckim tablo o długości 110 cm. Repliki broni strzelb na tablo można z łatwością zamontować więc na ścianie, gdzie będą pięknie wyeksponowane, a także bez wątpienia uatrakcyjnią wnętrze. Oprócz tego wykonanie ze stopu cynku i aluminium uniemożliwia przekalibrowanie i oddanie strzału, repliki broni strzelb na tablo są więc w pełni bezpieczne i nie wymagają specjalnego zezwolenia na ich posiadanie. Jeden z modeli umożliwia jedynie oddanie suchego strzału – można więc sprawdzić mechanizm działania strzelby, a sama replika służy jedynie w celach ekspozycyjnych oraz rekonstrukcyjnych. Stare złoto zmieszane ze stalą i drewnem – replika broni napoleońskiej to unikatowy przedmiot, który z pewnością przypadnie do gustu fanom historii, elegancji oraz stylowych dodatków aranżacyjnych!

Repliki strzelb napoleońskich na tablo – parametry

Zastanawiasz się, czy masz wystarczająco miejsca na te unikatowe eksponaty? W takim razie zapoznaj się z podstawowymi wymiarami. Długość tablo wynosi 110 cm, a szerokość 20 cm. Waga samej strzelby to 2800g, a wraz z tablo 4400g. Długość repliki broni napoleońskiej to natomiast 113 cm. Wybrane repliki strzelb napoleońskich można odebrać osobiście w Poznaniu, jak również zamówić z opcją wysyłki. Na naszej stronie znajdziesz zarówno szczegółowo opisane poszczególne repliki broni strzelb na tablo, jak również informacje odnośnie kosztów dostawy czy ogólny regulamin.

Repliki broni strzelb na tablo – zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego modelu? Chciałbyś dopytać o dostępne w ofercie repliki broni napoleońskiej, a może inne modele broni historycznej? W takim razie skontaktuj się z nami! Jako autoryzowany przedstawiciel hiszpańskiego producenta Denix chętnie pomożemy Ci wybrać wymarzony model, a także podzielimy się naszą wiedzą związaną z replikami broni historycznej. W naszym sklepie znajdziesz bowiem zarówno repliki strzelb napoleońskich na tablo, jak również inną broń związaną z różnymi czasami historycznymi. Strzelby, miecze, szable – broń minionych epok to nasza specjalność! Skontaktować możesz się z naszym Działem Obsługi Klienta zarówno telefonicznie, mailowo, jak również w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Oprócz tego uruchomioną mamy również infolinię techniczną, w której uzyskasz szczegółowe informacje odnośnie oferowanych replik strzelb napoleońskich oraz pozostałego asortymentu. Zapraszamy do kontaktu oraz zakupu!