Winchester + tablo

Winchester na tablo – Galeria Replik

Winchestery są karabinami z długą tradycją użytkowania. Były znakiem rozpoznawczym szeryfów z Dzikiego Zachodu. Jego lufa błyskała na polach walki w wojnie armii francuskiej z Prusami oraz batalii rosyjsko-tureckich XIX wieku. Sklep Galeria Replik ma w swoim asortymencie wyjątkowe okazy tego rodzaju broni palnej, umieszczone na specjalnym tablo, umożliwiającym wygodne zawieszenie.

Pieczołowicie odwzorowane Winchestery

W prasie szeroko omawiano prezydencką wyprawę na safari Franklina Delano Roosvelta, który polował z jednym z rodzajów Winchestera. Każdy model ma swoją indywidualny życiorys związany z biografią swojego właściciela. Jest aktywnym uczestnikiem historii. Nasz sklep jest w posiadaniu niezwykłych okazów tego typu broni. Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz jeden z nich, a my chętnie podzielimy się z Tobą częścią znaczącej przeszłości.

Winchester – broń z przeszłością

Do Wojska Polskiego tego rodzaju karabiny trafiły z magazynów rosyjskich i demobilizowanych jednostek w czasie wojny polsko-bolszewickiej.  W asortymencie Galerii Replik znajdziesz szeroki wybór pieczołowicie odwzorowanych replik Winchesterów, które dzięki możliwości wygodnego zawieszenia, nadadzą twojemu pomieszczeniu klasyczny wygląd.