Sztylety + pudełka

Repliki Sztyletów wraz z Pudełkami, poznaj wyjątkową ofertę produktów idealnie odwzorowujących oryginały.

Repliki sztyletów w naszym sklepie skupiają się wokół kultury starożytnego Rzymu. To jedna z najbardziej bogatych cywilizacji w historii ludzkości. Liczne podboje oraz sukcesy na polach bitewnych powodują, że większość z nas kolekcjonerów, bardzo docenia to Imperium. Panowanie Juliusza Cezara to zdecydowanie jedne z bardziej znanych rządów w dziejach. Sukcesy, nowatorskie rozwiązania czy też bogaty dorobek kulturowy to symbole tej epoki. Rzymianie słynęli z wykonywania świetnej jakości broni, do której niejednokrotnie dokładali również ręczne zdobienia. Legioniści posługiwali się takimi rodzajami broni jak, oszczepy, gladiusy, sztylety. Repliki sztyletów oferowane przez nas to perfekcyjnie odwzorowana broń jednego z najbardziej znanych władców w historii, Juliusza Cezara. Co wyróżnia sztylet na tle innego oręża? Każda epoka w dziejach ludzkości charakteryzowała się produkcją innego uzbrojenia. Puginał to odmiana krótkiej, kłującej broni białej, używana w walce wręcz. Jego długość nie przekraczała 25 cm. Bardzo rozpowszechniona w starożytności, jednak największą popularność uzyskała w XVI-XIX wieku n.e. Poza walką na polu bitewnym często był wykorzystywany do eliminowania przeciwników politycznych jak np. Juliusza Cezara.

Fascynuje Cię kolekcjonowanie broni? Replika Sztyletu to świetny dodatek specjalnie do Twojej kolekcji.

Nasze repliki sztyletów charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Każda wiernie odwzorowuje oryginał. Nasi dostawcy kładą nacisk na najmniejsze detale, dlatego kopie sztyletów są wykonane w myśl najwyższej jakości. Starannie selekcjonowane, materiały wykorzystane do produkcji to: stal, chrom, aluminium, cynk. Broń jest wyłącznie repliką, nie nadaje się do ostrzenia czy walki. Warto pamiętać, że jest to artykuł stricte kolekcjonerski. W zestawie ze sztyletem otrzymasz rzemieślnicze pudełko, które świetnie posłuży do przechowywania tego wyjątkowego dzieła. Dodatkowo pudło świetnie sprawdzi się jako ochrona przed wszelkimi zniszczeniami. Całość oferowanego zestawu niesie ze sobą rzemieślniczy charakter. Jeśli jeszcze nie posiadają, Państwo w swojej prywatnej kolekcji repliki sztyletu, to właśnie teraz jest odpowiedni moment na zakup.

Co wyróżnia nasze repliki sztyletów? Doskonała jakość wykonania oraz precyzyjne odwzorowanie oryginałów

Nasz ogromny szacunek do kolekcjonerów powoduje, że sprzedawane przez nas repliki są najwyższej jakości. Wszelkie rysy historyczne oraz rozwiązania stosowane w tamtych czasach są naniesione na naszą broń. Praktycznie niemożliwe jest aby, znaleźć różnicę między sprzedawanymi przez nas replikami sztyletów a oryginałem. Sztylety były jednymi z  najbardziej precyzyjnych broni w czasach starożytności, zarówno patrząc na ich zdobienia jak i wykonanie. Materiały wykorzystane do produkcji są starannie selekcjonowane, nasi producenci produkują repliki najwyższej jakości. Każdy sztylet został starannie przez nas opisany. W opisach produktów znajdą Państwo ciekawostki historyczne, dane techniczne oraz wszystkie detale, które mogą Was zainteresować. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty, nasze repliki sztyletów to cenny nabytek, który może uczynić Państwa kolekcję jeszcze bardziej oryginalną.