Pasy kowbojskie

Pasy kowbojskie – unikatowe repliki

Kowboj był ulubionym bohaterem twórców westernów, który niczym średniowieczny rycerz czy francuski muszkieter bronił mieszkańców swojej okolicy przed nadciągającym złem. Chociaż źródłowo był pasterzem bydła, popkultura uczyniła go ikoną popularnych filmów. Jego postać charakteryzowała się specyficznym wyglądem. Wśród jego znaków rozpoznawczych był pas. Spośród wielu rodzajów pasów kowbojskich, które mamy w naszym sklepie, możecie państwo wybrać ten najbardziej wyjątkowy.

Akcesoria kowbojskie – wyjątkowe pasy na broń

Wizerunek kowboja musiał być potwierdzony przez elementy jego stroju – okrągły kapelusz, buty z ostrogami, lasso i pas, w którym tkwił rewolwer. Galeria Replik ma w swoim asortymencie bogaty wybór replik takich pasów, które zaskoczą kunsztem wykonania nawet najbardziej doświadczonego kolekcjonera.

Pasy kowbojskie z wysokogatunkowych materiałów

Galeria Replik jest dumnym właścicielem wielu pasów kowbojskich wykonanych z wysokogatunkowych materiałów. Misterne tłoczenia na skórze pasów są istnym majstersztykiem w dziedzinie inkrustowania. Jeśli chcecie państwo zasmakować atmosfery Dzikiego Zachodu, zapraszamy do naszego sklepu.