Odznaki militarne

Odznaki militarne 

Dział zawierający odznaki militarne należy do tych najbardziej ulubionych przez naszych klientów. Niezwykłe jest to, że każda z nich jest odzwierciedleniem autentycznych prototypów amerykańskich. Większość jest w kształcie pięcio- lub sześcioramiennych gwiazd z napisem SHERIFF. Natomiast obecne są tu także inne, ciekawe typy odznak. Intrygującym przykładem jest ta w kształcie majestatycznych skrzydeł, symbolu amerykańskich sił powietrznych II Wojny Światowej. Co więcej, każda z oferowanych przez nas odznak posiada zapięcie, które umożliwia także jej noszenie, nie tylko kolekcjonowanie. Jeśli znają Państwo kogokolwiek, kto interesuje się amerykańską kulturą wojenną i policyjną, to prezent w postaci takiej odznaki będzie bez wątpienia najlepszym z możliwych. Nie tylko zaskoczy, ale zapadnie w pamięć na bardzo długi czas. 

Odznaki militarne — dodatkowe informacje 

Nasze odznaki militarne, tak jak większość naszych produktów pochodzących także z innych kategorii są wyprodukowane przez hiszpańskiego producenta DENIX SA, który ceniony jest nie tylko przez nas i naszych dotychczasowych klientów, ale także przez innych międzynarodowych przedsiębiorców w tej branży. Warto wiedzieć, że średnica naszych odznak waha się w granicach od 4 do 7 centymetrów, a mieszanka materiałów, z którego zostały wykonane, składa się z aluminium i cynku. Wystarczająco mała waga poszczególnych odznak zapobiegnie ich odstawaniu od koszuli czy bluzki. Podpowiadamy, że tego typu element może świetnie sprawdzić się przy kreacjach haloweenowych. Jeśli mają Państwo więcej pytań odnośnie proponowanych przez nas odznak, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro obsługi klienta chętnie podzieli się swoją wiedzą i pasją zarówno w kontekście odznak, jak i innych produktów w naszym sklepie internetowym. 

Naszą firmę prowadzimy przede wszystkim sercem

Wierzymy, że prowadzenie naszego sklepu jest czymś więcej, niż zwykłą sprzedażą i stoi za nim nieco głębszy cel. Podczas tworzenia replik naszym priorytetem jest przede wszystkim wierne odwzorowywanie oryginałów. Bez względu na to, czy dotyczy ono wojennych pistoletów i średniowiecznych herbów, czy akcesoriów w postaci breloków w kształcie nabojów. Każdy szczegół ma znaczenie. Dystrybucją replik wyrażamy nie tylko pasję do swojej pracy, ale także szacunek do historii. Doszukujemy się w niej zarówno piękna, jak i licznych powiązań z teraźniejszością. Do lepszego zapoznania także z pozostałą częścią asortymentu zachęcamy przede wszystkim tych, którzy podzielają naszą miłość do tego typu okazów.