Repliki rewolwerów Colt z pudełkiem

Colt – wyjątkowe repliki rewolwerów o wartości historycznej

W naszym sklepie internetowym odnajdziesz repliki broni o wartości historycznej z różnych okresów. Nie mogło oczywiście zabraknąć w naszej ofercie modeli broni palnej, w tym rewolwerów. Skoro mówimy o tym typie broni, to z pewnością pierwsze, co przychodzi do głowy wielu z naszych czytelników, jest marka Colt. Jej założycielem jest Samuel Colt, pomysłodawca broni, której repliki dziś mogą trafić w Twoje ręce. Jest on autorem pierwszego szybkostrzelnego rewolweru kapiszonowego, który powstał w latach 30. XIX wieku. Pomysł ten był w ówczesnych czasach prawdziwą rewolucją na rynku broni, ponieważ wcześniej w użytku były jedynie pistolety, w których zachodziła konieczność przeładowania po każdym strzale. Colt stał się pierwszą tego rodzaju bronią wielostrzałową. Przyjęła się ona na tyle, że wykorzystywała ją armia USA, korzystano z niej podczas wojny secesyjnej, czy też, sięgając do naszej historii – w czasie powstania styczniowego. Firma założona przez Samuela Colta funkcjonuje do dziś i wciąż jest jednym z większych producentów broni palnej.

Oferujemy repliki rewolwerów wzorowane na konkretnych modelach Colt użytkowanych w różnych okresach historycznych. Możesz wybrać m.in. model Peacemaker, wzorowany na broni opracowanej w 1873 roku, przyjętej jako wyposażenie armii Stanów Zjednoczonych. Mamy również wzory wcześniejsze, oddające to, jak prezentowały się jedne z pierwszych rewolwerów marki Colt. Jest to zatem nie lada gratka dla miłośników historii, broni i nie tylko!

Wysoka jakość wykonania

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy wyłącznie najwyższej jakości produkty. Z tego powodu nie może dziwić obecność w naszej ofercie replik rewolwerów Denix. Są to modele pięknie odwzorowujące oryginalną broń, wykonane z dbałością o szczegóły, które z pewnością wychwyci każdy interesujący się tematem broni palnej. Do produkcji zostały wykorzystane takie materiały, jak wytrzymały pod względem mechanicznym metal, czy wysokiej jakości naturalne drewno. Repliki posiadają obrotowy bęben, czy też działający rozładownik. Dzięki tym cechom pozwalają na oddanie tzw. suchego strzału. Nie jest to prawdziwa broń, lecz jedynie replika – nie wykonasz nią strzału, więc nie jest też wymagane pozwolenie na jej posiadanie.

Repliki Coltów z pudełkiem

Jeszcze jedną kwestią wartą podkreślenia jest to, że oferujemy repliki Coltów z pudełkiem. Do każdego modelu dołączane jest elegancko wykonane pudełko, które będzie nie tylko pokrowcem na Twój nabytek, lecz też może być idealnym sposobem na wyeksponowanie rewolweru w Twojej kolekcji. Rozwiązanie to z pewnością spodoba się kolekcjonerom oraz pasjonatom historii. Nie jest to jednak produkt, który polecamy wyłącznie takim osobom. Nasze repliki Coltów z pudełkiem świetnie zaprezentują się nawet jako ciekawy gadżet i ozdoba biura, czy gabinetu. Całość jest wykonana w tak interesujący i pełen klasy sposób, że zainteresuje nie tylko klientów interesujących się historią lub bronią.

Colt to bez wątpienia jedna z ikon, jeśli chodzi o historię broni palnej. Trudno byłoby znaleźć osobę, która nie znałaby tej nazwy chociażby z filmów lub seriali. Już teraz możesz skorzystać z naszej oferty replik rewolwerów Denix i poznać namiastkę tej historycznej broni oraz cieszyć się nią na co dzień. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi replikami broni dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Wybierz pięknie wykonane repliki Coltów z pudełkiem – zapraszamy na zakupy!