Broń krótka na stojaku

Stojaki na broń krótką, dzięki którym najkorzystniej wyeksponujesz zakupioną replikę. Sprawdź naszą ofertę!

Broń krótka to rodzaj broni palnej, która ma niewielkie gabaryty oraz lufę nie większą niż 30 cm. W naszej ofercie znajdą Państwo stojaki na broń w komplecie z różnorodnymi historycznymi replikami modeli niemieckich, francuskich, brytyjskich oraz amerykańskich. Każdy pistolet wykonany jest z wielką dbałością o szczegóły i detale, związane z epoką, w której dana broń powstała, a także była używana. Istotne są więc elementy takie jak specjalne pieczęcie (np. napoleońska), mechanizmy, zdobienia oraz detale: bogato inkrustowane lufy czy zdobienia kolby. Stojaki na broń krótką są dopasowane stylistyczne do każdego pistoletu, co tylko podkreśla reprezentacyjny charakter produktu. Co istotne, broń ta nie jest przeznaczona do strzelania - niektóre modele mogą być wyposażone w ruchomy spust oraz kurek, dzięki czemu możliwe jest oddanie suchego strzału, większość modeli jednak została wykonana ze stopów miękkich (cynk + aluminium), aby nie można ich było przekalibrować.

Stojaki na broń krótką do sejfu oraz do dekoracji - poznaj naszą ofertę bezpiecznych replik najwyższej jakości!

Jak już zostało wspomniane, pistolety, znajdujące się na stojakach na broń, są zupełnie niegroźne. Nie można z nich strzelać nabojami, dzięki czemu nie stwarzają zagrożenia - dlatego też świetnie sprawdzą się jako ozdoba, np. w salonie, gabinecie czy domowej bibliotece. Nie będziesz musiał martwić się o bezpieczeństwo dzieci i odwiedzających, ale jeśli chciałbyś schować pistolet, stojaki na broń krótką do sejfu z naszej oferty świetnie sprawdzą się do przechowania replik w zamkniętym miejscu. Asortyment sklepu galeriareplik.pl z pewnością zachwyci każdą osobę, która hobbystycznie zajmuje się historią broni. Zadbaliśmy o to, aby każdy dostępny model perfekcyjnie odzwierciedlał oryginał, bez pominięcia ważnych dla końcowego efektu detali. Towar sprowadzamy tylko od zaufanego hiszpańskiego producenta DENIX, wytwarzającego repliki od 1967 roku, dzięki czemu gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz szeroki wybór legendarnych modeli pistoletów. Koniecznie sprawdź naszą ofertę stojaków na broń krótką i replik - z pewnością będziesz pod wrażeniem!

Najchętniej wybierane stojaki na broń krótką oraz repliki. Na które modele w naszej ofercie warto zwrócić uwagę?

Wszystkie stojaki na broń krótką oraz pistolety są dokładnie opisane - wystarczy przejść na stronę produktu. Wśród informacji, które podajemy, zawsze znajdują się treści dotyczące użytkowania, materiałów oraz ciekawostki historyczne, wskazujące m.in. na wykorzystanie konkretnych zdobień w danym modelu lub rozwiązań, jakie stosowano w oryginalnym modelu. Wśród najchętniej wybieranych stojaków na broń i pistoletów zdecydowanie możemy wymienić replikę angielskiego garłacza, pochodzącego z XVIII wieku, a także francuski pistolet skałkowy, który produkowany był w fabryce Boutet-Wersal od 1840 roku. Niezależnie o tego, czy planujesz kupić dany model dla siebie, czy jako prezent dla bliskiej osoby, w sklepie Galeria Replik z pewnością znajdziesz ciekawe propozycje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i składania zamówień!