REPLIKA ARMATY Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA DENIX MODEL 446
  • REPLIKA ARMATY Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA DENIX MODEL 446
  • REPLIKA ARMATY Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA DENIX MODEL 446
  • REPLIKA ARMATY Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA DENIX MODEL 446
REPLIKA ARMATY Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA DENIX MODEL 446

REPLIKA ARMATY Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA DENIX MODEL 446

55,00 zł
Brutto

Replika "Napoleon" wykonana jest w całości z metalu.

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA ARMATY MODEL 1857 Z OKRESU WOJNY DOMOWEJ USA 1861 rok DENIX MODEL 446

Replika armaty z okresu wojny domowej USA Denix

Mimo upływu już niemal dwustu lat, Wojna Secesyjna, czyli wojna domowa w Stanach Zjednoczonych wciąż budzi emocje wielu badaczy, a także miłośników historii – również ze względu na rozwój militarny, jaki w tym czasie się dokonał. Dowodem na to są chociażby wykorzystywane w tym czasie armaty model 1857 „Napoleon”, które już teraz możesz zobaczyć dzięki replice armaty z okresu wojny domowej USA Denix z naszej oferty.

Wierne odwzorowanie oryginału

Prezentujemy pięknie wykonaną replikę armaty z okresu wojny domowej USA Denix. Jest to model doskonale odwzorowujący oryginał, wykonany w całości z metalu. Nie jest to wyposażenie przystosowane do strzelania kulkami lub innymi ruchomymi elementami.

DANE TECHNICZNE:
Prezentowana replika wykonana jest w całości z metalu. W oryginale Model 1857 nazywany "Napoleon", był najpopularniejszym działem używanym podczas amerykańskiej wojny domowej. "Napoleon" był powszechnie podziwiany za bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność, szczególnie w krótkim zasięgu. Replika jest pięknie wykonana i zgodnie z wizerunkiem oryginału.

Materiał : metal stop cynku i aluminium
Rozmiar: 12 cm; średnica koła 5 cm
Waga: 120 g
Producent: DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp.
HISTORIA: Pierwsze armaty powstały już w XIV w. Pokazały je Państwa które wzięły udział w tzw. wojnie stuletniej czyli Francja i Anglia. Do tej pory oba kraje spierają się kto wcześniej wyprodukował i użył tego nowoczesnego naówczas sprzętu.Wojna secesyjna – wojna domowa, która miała miejsce w latach 1861-1865 w Stanach Zjednoczonych Ameryki, pomiędzy stanami wchodzącymi w skład Stanów Zjednoczonych (tzw. Unią lub "północą") i Skonfederowanymi Stanami Ameryki (tzw. Konfederacją lub "południem"), które wystąpiły z Unii.

DENIX SA
446
6 Przedmioty