MINIATURA ARMATA Z CZASÓW NAPOLEOŃSKICH DENIX MODEL 420
  • MINIATURA ARMATA Z CZASÓW NAPOLEOŃSKICH DENIX MODEL 420
  • MINIATURA ARMATA Z CZASÓW NAPOLEOŃSKICH DENIX MODEL 420
MINIATURA ARMATA Z CZASÓW NAPOLEOŃSKICH DENIX MODEL 420

MINIATURA ARMATA Z CZASÓW NAPOLEOŃSKICH DENIX MODEL 420

125,00 zł
Brutto

Prezentujmy replikę miniatury armaty z czasów napoleońskich, Francja 1806r

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

MINIATURA ARMATA Z CZASÓW NAPOLEOŃSKICH 1806r DENIX MODEL 420

DANE TECHNICZNE:
Prezentujmy replikę miniatury armaty z czasów napoleońskich, Francja 1806r.Pierwsze armaty powstały już w XIV w. Pokazały je Państwa które wzięły udział w tzw. wojnie stuletniej czyli Francja i Anglia. Do tej pory oba kraje spierają się kto wcześniej wyprodukował i użył tego nowoczesnego naówczas sprzętu. Cały model jest pięknie wykonaną repliką, zgodnie z wizerunkiem oryginału. Metale harmonijnie łączą się z elementami zdobień w kolorze starego srebra i złota. Wspaniale udekoruje każde pomieszczenie.

Materiał: stop cynku i aluminium,
Rozmiar: 17 cm
Waga: 470 g
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: Napoleon rozpoczął karierę wojskową jako artylerzysta i podczas jego panowania artyleria armii francuskiej była uznawana za doskonałą. Było to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do jednostek artylerii konnej wyposażonych w stosunkowo lekkie i łatwe do przemieszczenia działa, które szybko można było rozmieścić na stanowiskach i użyć do bezpośredniego wsparcia piechoty. Broń ta mogła strzelać solidnymi kulami żelaznymi lub pociskami składającymi się z małych kul metalowych, których używano do strzelania z bliższej odległości.

DENIX SA
420
3 Przedmioty