• Nowy

REPLIKA REWOLWER KAWALERII USA NA TABLO DENIX MODEL 1191G+TM+TGD

376,00 zł
Brutto

REPLIKA NA TABLO REWOLWERU KAWALERII USA z 1876r

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA REWOLWERU KAWALERII USA 1876r NA TABLO DENIX MODEL 1191G+TM+TGD

DANE TECHNICZNE:
Replika NA TABLO  jest wykonana ze stopu ZnAlu, obicia rękojeści z bejcowanego drewna. Możliwość oddania tzw. suchego strzału. Colt posiada obrotowy bęben z sześcioma komorami nabojowymi. Bęben można obrócić bezpośrednio lub obracany jest przez mechanizm podczas napinania kurka. W replice tylna ściana oporowa została z jednej strony zaopatrzona w otwieraną do dołu pokrywę bębna. Pod lufą umieszczono działający prętowy rozładownik.
W związku z wycofaniem z produkcji wieszaczków o symbolu 030 zostały zamienione na 028, zdjęcia nowych uchwytów w załączeniu. Cena zawiera pistolet, tablo i wieszaczki. W osobnej wiadomości poproszę podać tekst, który ma być umieszczony na tabliczce.

Materiał pistoletu: metal, drewno; tablo: sklejka drewniana
Waga pistoletu: 1020 g
Długość pistoletu: 320 mm
Wysokość pistoletu: 125 mm
Rozmiar tabla: 20x50 cm: Wymiar tabliczki: 5 x 20 cm
Kolor pistoletu: stare srebro z brązem, tabla: brąz
Producent : DENIX SA Hiszpania
! Brak opcji pakowania na prezent

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.

DENIX SA
1191G+TM+TGD
2 Przedmioty