REPLIKA REWOLWER PEACEMAKER S.COLT USA DENIX MODEL 1109 L

215,00 zł
Brutto

Replika rewolweru „Peacemaker” kaliber 45 z 1873 roku

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA REWOLWERU PEACEMAKER 1873r  S.COLT USA DENIX MODEL 1109 L

DANE TECHNICZNE:
Replika rewolweru „Peacemaker” kaliber 45 z 1873 roku. Replika jest wykonana ze ZnAlu. Colt posiada obrotowy bęben z sześcioma komorami nabojowymi . Bęben można obrócić bezpośrednio - odciągając kurek do pozycji pół naciągniętej lub obracany jest automatycznie przez mechanizm podczas napinania kurka do pozycji pełnej. Możliwość oddania tzw. suchego strzału.

Materiał: metal
Rozmiar: 35 cm
Waga: 1,2 kg
Kolor: złoto - czarny
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: Został zaprojektowany przez Colt's Patent Firearms Manufacturing (dzisiejsze Colt's Manufacturing lCompany) z myślą o próbach rewolwerowych przeprowadzanych w 1873 roku przez rząd USA i w efekcie zatwierdzono go jako standardowe wyposażenie wojskowe. Status ten utracił ostatecznie dopiero w 1892 roku. Single Action Army" był oferowany w ponad 30 różnych kalibrach oraz lufami w wielu różnych długościach. Swój ostateczny wygląd uzyskał w 1873 roku.

DENIX SA
1109 L
15 Przedmioty

Może ci się spodobać również