REPLIKA PISTOLET MASZYNOWY M3 Cal.45 DENIX MODEL 1313

REPLIKA PISTOLET MASZYNOWY M3 Cal.45 DENIX MODEL 1313

555,00 zł
Brutto

Replika pistoletu maszynowego M3 GREASE GUN z 1942 roku, używanego podczas II Wojny Światowej

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA PISTOLET MASZYNOWY M3 Cal.45 "Grease Gun" USA 1942r DENIX MODEL 1313

DANE TECHNICZNE:
Replika pistoletu maszynowego M3 GREASE GUN z 1942 roku, używanego podczas II Wojny Światowej.  Wykonanego w całości z metalu, z symulowanym mechanizmem do ładowania i wypalania, ruchomą i bezpieczną osłoną, wyjmowanym magazynkiem i wysuwaną kolbą z podwójną pozycją.
Z historyczną reprodukcją Grease Gun firmy Denix, można odtworzyć najsłynniejsze bitwy II wojny światowej!

Wymiary: 59 cm
Waga: 3,145 g
Materiał: metal
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: M3 był automatycznym pistoletem maszynowym zaprojektowanym w 1941 r. Przez George'a Hyde'a, doświadczonego rusznikarza w armii niemieckiej podczas pierwszej wojny światowej, który w 1927 r. Wyemigrował do USA. Broń została zamówiona przez armię USA ze względu na skuteczność europejskich karabinów maszynowych, takich jak niemiecki deputowany lub brytyjski Sten, a także z powodu problemów produkcyjnych i kosztowych Thompson M1928A1.
Grease Gun rozpoczął walkę w 1942 roku z armią amerykańską podczas drugiej wojny światowej, globalny konflikt militarny, który miał miejsce w latach 1939-1945, w który zaangażowana była większość narodów świata, pogrupowane w dwa przeciwstawne sojusze wojskowe: Sojusznicy II wojny światowej (między innymi USA, ZSRR, Wielka Brytania i Chiny) oraz mocarstwa osi (Niemcy, Japonia i Włochy). Była to największa wojna w historii, z mobilizacją ponad stu milionów żołnierzy, w której wielcy zawodnicy wykorzystali całą swoją zdolność ekonomiczną, wojskową i naukową do służby w wojnie, wymazując rozróżnienie między zasobami cywilnymi i wojskowymi. Był to najbardziej śmiertelny konflikt w historii, w wyniku czego od 50 do 70 milionów ofiar.

DENIX SA
1313
6 Przedmioty