REPLIKA FRANCUSKA STRZELBA NAPOLEOŃSKA DENIX MODEL 1080 L
  • REPLIKA FRANCUSKA STRZELBA NAPOLEOŃSKA DENIX MODEL 1080 L
  • REPLIKA FRANCUSKA STRZELBA NAPOLEOŃSKA DENIX MODEL 1080 L
REPLIKA FRANCUSKA STRZELBA NAPOLEOŃSKA DENIX MODEL 1080 L

REPLIKA FRANCUSKA STRZELBA NAPOLEOŃSKA DENIX MODEL 1080 L

412,00 zł
Brutto

Wierna replika francuskiej strzelby z czasów napoleońskich z 1807 roku

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA FRANCUSKA STRZELBA NAPOLEOŃSKA z 1807r. DENIX MODEL 1080 L

DANE TECHNICZNE:
Wierna replika francuskiej strzelby z czasów napoleońskich z 1807 roku. Zapewniamy iż ciężar, wymiary, drewno afrykańskie są bliźniaczo podobne do oryginału. Ornamenty inkrustowane. W/w strzelba została wyprodukowana dwa lata przed batalią jaka się naówczas wydarzyła. Dla ludzi związanych historycznie z tym czasem będzie to wspaniała pamiątka dla innych coś co udekoruje ulubione pomieszczenie. Pozdrawiamy wszystkich miłośników historii, miłośników znaczenia wojny Francusko-Polsko-Ruskiej z 1810 roku jak również koneserów i miłośników tej sympatycznej repliki.

Materiał;  drewno, metal
Rozmiar:  110,00 cm
Waga 2000 g
Kolor: złoto - srebrno - brązowy
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na kulki itp. Proponowane repliki wykonane są z miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.

DENIX SA
1080 L
4 Przedmioty

Może ci się spodobać również