NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3030
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3030
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3030
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3030
NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3030

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3030

50,00 zł
Brutto

Nożyk do listów w pochwie - miniaturka legendarnego miecza Excalibura.

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nożyk do otwierania listów w pochwie Denix model F-3030

Excalibur to legendarny miecz równie legendarnego króla Artura. Każdy, nawet ktoś, kto nie zna historii Króla Artura ze szczegółami, z pewnością słyszał tę nazwę. Broń ta miała być wieczna i dawać wojownikowi niebywałą moc. Dziś może zagościć w Twoim domu lub gabinecie w postaci ciekawego gadżetu – nożyka do otwierania listów w pochwie Denix model F-3030.

Miecz króla Artura

Nożyk do otwierania listów w pochwie Denix model F-3030 jest wiernym, miniaturowym odwzorowaniem Excalibura, miecza Króla Artura. Ostrze repliki wykonane jest z niehartowanej stali chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść z cynkalu oraz pochwa wykonane są w wyjątkowo efektowny sposób, z dbałością o każdy szczegół. 

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów w eleganckiej pochwie, będący miniaturką repliki legendarnego miecza Excalibura. Ostrze wykonane ze stali niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść - cynkal. Precyzyjnie wykonane detale oddają ducha epoki. Idealne dla każdego entuzjasty Króla Artura. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  całkowicie metalowy, imitacja skóry
Rozmiar: 27 cm
Waga: 92 g
Kolor: srebrne ostrze, złota rękojeść, złoto - brązowa pochwa
Producent : DENIX SA Hiszpania


HISTORIA: Excalibur w wolnym przekładzie "miecz światła"– legendarny miecz z legend arturiańskich. Otrzymał go Król Artur od Pani Jeziora, po tym jak złamał poprzedni "Miecz z Kamienia". Broń ta miała być wieczna, a jej pochwa miała tę właściwość, że noszącemu nie zagrażały żadne rany.

DENIX SA
F-3030
8 Przedmioty

Może ci się spodobać również