NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3032
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3032
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3032
NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3032

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3032

33,00 zł
Brutto

Przedstawiamy nożyk do listów, będący miniaturką repliki miecza Ryszard Lwie Serce.

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW  DENIX MODEL 3032

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów, będący miniaturką repliki miecza Ryszard Lwie Serce. Ostrze wykonane ze stali dmuchanej, niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść- cynkal, zdobią stylizowane lwy. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  Całkowicie metalowy, rękojeść - cynkal 
Rozmiar: 24 cm,
Waga: 80 g
Kolor: srebrne ostrze, złota rękojeść
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny.


HISTORIA: Ryszard Lwie Serce był królem Anglii od 1189 roku. Legendę króla wspierał jego niezwykły przydomek, dzięki czemu historia jego panowania aż do XIX wieku przesłonięta była opowieściami z pogranicza baśni; wpleciono ją nawet w opowieści o Robinie z Locksley.

DENIX SA
3032
15 Przedmioty

Może ci się spodobać również