NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3045
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3045
NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3045

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3045

33,00 zł
Brutto

Nożyk do listów, będący miniaturką repliki miecza nordyckiego boga Odyna

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nożyk do otwierania listów Denix model 3045

Odyn to najwyższy z nordyckich bogów i postać niemal popkulturowa – znamy go z książek, komiksów filmów. Nie trzeba być znawcą mitologii krajów skandynawskich, aby znać jego historię i pasjonować się tym tematem. Ciekawostką dla pasjonatów będzie bez wątpienia dostępny u nas nożyk do otwierania listów Denix model 3045.

Miecz Odyna

Nożyk do otwierania listów Denix model 3045 to wyjątkowe wyposażenie ze względu na to, iż został wykonany jako miniaturka miecza wojennego boga Odyna. Rękojeść nożyka-miecza wykonana jest z cynkalu. Zdobienia zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Precyzyjnie wykonane ostrze stworzono z chromowanej stali niehartowanej o wysokim połysku.

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów, będący miniaturką repliki miecza nordyckiego boga Odyna. Ostrze wykonane ze stali niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść - cynkal. Precyzyjnie wykonane detale oddają ducha epoki. Idealne dla każdego entuzjasty starych czasów nordyckich. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  całkowicie metalowy,
Rozmiar: 25 cm
Waga: 72 g
Kolor: srebrne ostrze, złota rękojeść
Producent : DENIX SA Hiszpania


HISTORIA: Odyn, najwyższy z bogów nordyckich z dynastii Azów, bóg wojny i wojowników, bóstwo mądrości, poezji i magii.

DENIX SA
3045
15 Przedmioty

Może ci się spodobać również