NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3047
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3047
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3047
NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3047

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3047

33,00 zł
Brutto

Nożyk do listów - miniaturka miecza Claymore

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3047

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów, będący miniaturką repliki miecza Claymore. Ostrze wykonane ze stali dmuchanej, niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść - cynkal. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał: całkowicie metalowy
Rozmiar: 25 cm
Waga: 68 g
Kolor: srebrne ostrze, złota rękojeść
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia.


HISTORIA: Claymore - szkocki miecz dwuręczny, tradycyjna broń piechoty szkockich górali w okresie od wieku XV do XVII. Charakteryzuje się długą głownią prostą o przekroju trójkątnym lub soczewkowatym jednostajnie zwężającym się ku szczytowi. Jelec o ramionach skośnych, pochylających się ku głowni i wymodelowanych trójbocznie, zakończonych ażurowymi rozetkami oraz wąsami ujmującymi część zastawy. Uchwyt rękojeści kolisty z głowicą o rysunku koła. Miecze te zdobiono rzadko, służyły wyłącznie do walki.

DENIX SA
3047
13 Przedmioty

Może ci się spodobać również