NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3059
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3059
  • NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3059
NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3059

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW DENIX MODEL 3059

44,00 zł
Brutto

Nożyk do listów, będący miniaturką repliki szabli oficerskiej USA

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Nożyk do otwierania listów Denix model 3059

Miłośników historii wśród naszych klientów nie brakuje. Każdy z nich pasjonuje się czymś innym, konkretnymi postaciami lub okresem historycznym. Jednym z bardziej obfitujących w ciekawe wydarzenia historyczne jest wojna secesyjna. Dla każdego miłośnika historii Stanów Zjednoczonych nie lada gratką będzie nożyk do otwierania listów Denix model 3059.

Broń oficera z czasów wojny secesyjnej

Nożyk do otwierania listów Denix model 3059 stylizowany jest na szablę oficerską Stanów Zjednoczonych z czasów wojny secesyjnej. Miniaturka z racji swojego dokładnego odwzorowania może być chociażby doskonałym pomysłem na prezent. Posiada ostrze z dmuchanej, niehartowanej, chromowanej stali o wysokim połysku oraz rękojeść z cynkalu.

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów, będący miniaturką repliki szabli oficerskiej USA z czasów wojny secesyjnej. Ostrze wykonane ze stali dmuchanej, niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść- cynkal. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  całkowicie metalowy
Rozmiar: 25 cm
Waga: 81 g
Kolor: złoto - srebrny
Producent : DENIX SA Hiszpania

DENIX SA
3059
10 Przedmioty

Może ci się spodobać również