NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3059

64,00 zł
Brutto

Nożyk do listów w eleganckiej pochwie

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

NOŻYK DO OTWIERANIA LISTÓW W POCHWIE DENIX MODEL F-3059

DANE TECHNICZNE:
Przedstawiamy nożyk do listów w eleganckiej pochwie, będący miniaturką repliki szabli oficerskiej USA z czasów wojny secesyjnej. Ostrze wykonane ze stali dmuchanej, niehartowanej, chromowanej o wysokim połysku. Rękojeść- cynkal. Pochwa wykonana z tworzywa obitego materiałem skóropodobnym w kolorze czarnym z detalami złotymi. Wspaniale udekoruje każdy gabinet i jest wspaniałym pomysłem na prezent.

Materiał:  całkowicie metalowy, pochwa imitacja skóry
Rozmiar: 26 cm
Waga: 111 g
Kolor: złoto - czarny
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny. Nie posiada żadnych cech użytkowych czyli absolutnie nie podlega Ustawie o broni i amunicji. Nasze produkty nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako imitacje mogą być kupowane bez zezwoleń.

DENIX SA
F-3059
6 Przedmioty

Może ci się spodobać również