REPLIKA AMERYKAŃSKA DWURURKA EUA OBRZYN DENIX MODEL 1114

398,00 zł
Brutto

Wspaniała replika amerykańskiej dwururki zwanej Obrzynem z 1881 roku

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA AMERYKAŃSKA DWURURKA EUA OBRZYN z 1881 roku  DENIX MODEL 1114

DANE TECHNICZNE:
Wspaniała replika amerykańskiej dwururki zwanej Obrzynem z 1881 roku. Obie lufy nie są zalane. działający mechanizm rozładowujący – łamany, przez co możliwe jest  przeładowanie i można oddać tzw. suchy strzał.

Materiał: metal, drewno
Rozmiar: 53 cm
Waga: 2 kg
Kolor: brązowo - czarny
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: Obrzyn to myśliwska lub bojowa broń palna strzelająca nabojami myśliwskimi. Jest to strzelba z sztucznie skróconą lufą, spotykane również obrzyny z obciętą kolbą w celu zmniejszenia jej rozmiarów broń traci na celności i zwiększa się rozrzut śrutu co powoduje mniejszy zasięg. Często taką modyfikację stosują kłusownicy by łatwiej ukryć broń.

DENIX SA
1114
4 Przedmioty

Może ci się spodobać również