REPLIKA SZTYLET KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ
  • REPLIKA SZTYLET KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ
  • REPLIKA SZTYLET KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ
  • REPLIKA SZTYLET KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ
REPLIKA SZTYLET KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ

REPLIKA SZTYLET KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ

194,00 zł
Brutto

Kopia sztyletu legendarnego króla Artura

Ilość
TOWAR DOSTĘPNY

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

REPLIKA SZTYLETU KRÓLA ARTURA DENIX MODEL 4139 NQ

Replika sztyletu króla Artura Denix

Jedną z częściej przywoływanych i dla wielu ciekawszych postaci w historii ludzkości jest król Artur – celtycki władca słynny z wielu legend, które przetrwały do dziś. Dla każdego miłośnika tej fascynującej historii mamy wyjątkową replikę sztyletu króla Artura Denix.

Wierna replika ze zdobieniami

Oferujemy replikę sztyletu króla Artura Denix, czyli broni przeznaczonej do walki wręcz i zadawania ciosów kłutych oraz ciętych. To wiernie odwzorowany model z imitacji skóry oraz cynkalu. Pochwa broni owinięta jest rzemieniem. Stal niehartowana zastosowana do wykonania ostrza jest wykonana w sposób dmuchany, przez co nie nadaje się do użycia i ma charakter jedynie dekoracyjny. Dołącz tę wyjątkową broń do swojej kolekcji.

DANE TECHNICZNE:
Prezentowana replika jest wierną kopią sztyletu legendarnego króla Artura. Całość wykonana z metalu (cynkalu). Pochwa owinięta rzemieniem. Ostrze ze stali niehartowanej. Bogato zdobiony.

Materiał: metal, imitacja skóry
Waga: 915 g
Rozmiar: 44 cm
Kolor: srebrno - czarny
Producent : DENIX SA Hiszpania

UWAGA: Replika sztyletu wykonana ze stali wysokowęglowej-dmuchanej, czyli pustej w środku, nie nadającej się do ostrzenia, posiadającej jedynie charakter dekoracyjny.


HISTORIA: Sztylet (staropolskie tulich, włoskie stiletto) to odmiana krótkiej, klującej broni białej, używana w walce wręcz. Krótszy od mieczy  (około 20 cm). Niekiedy bogato zdobiona rękojeść. Broń jednoręczna używana głównie do kłucia i cięcia. Sztyletów używano także do walki wręcz w momencie utracenia broni podstawowej. Daga to nazwa ulubiona przez Króla Ryszarda Lwie Serce.
Kordzik to biała, obosieczna broń paradna w postaci sztyletu.

DENIX SA
4139 NQ
11 Przedmioty

Może ci się spodobać również