Replika rosyjski karabin maszynowy ak-47 na tablo Denix model 1097+TD+34
REPLIKA ROSYJSKI KARABIN MASZYNOWY AK-47 NA TABLO DENIX MODEL 1097+TD+34
Rosyjski karabin maszynowy AK-47 replika na tablo Denix
Rosyjski karabin maszynowy AK-47 replika na tablo Denix, czyli popularny Kałasznikow to kultowa broń, która jest marzeniem wielu miłośników militariów i historii. Już teraz może trafić do Twojej kolekcji – sprawdź!
Karabin Kałasznikowa
Oferujemy wierną replikę rosyjskiego karabinu maszynowego AK-47 replika na tablo Denix. Jest to model kultowej broni automatycznej Kałasznikowa, polskie oznaczenia: 7,62 mm pmK, 7,62 mm kbk AK. Choć nad jego konstrukcją pracowano jeszcze w latach 30. XX wieku, zasłynął on wykorzystaniem radzieckim po II Wojnie Światowej. W modelu znajduje się zdejmowany magazynek i rozkładana kolba. Nie jest to broń na kulki, umożliwia oddanie „suchego strzału”. W zestawie znajdują się wieszaczki oraz tablo.
DANE TECHNICZNE:
Wierna replika rosyjskiego karabinu maszynowego AK-47 NA TABLO. Prezentowany model posiada zdejmowany magazynek i rozkładana kolbę, możliwe jest również przeładowanie broni i oddanie suchego strzału. Cena zestawu zawiera: karabin, tablo i wieszaczki.
Materiał: metal, drewno, tablo: sklejka drewniana
Waga karabinu: 4090 g, z tablo: 6390 g
Wymiary karabinu: długość 86 cm, wysokość z magazynkiem 27 cm
Wymiary: magazynka 24 x 6.5 cm
Długość tablo: 110 cm
Szerokość tablo: 30 cm
Kolor: brązowo - czarny
! Brak opcji pakowania na prezent
UWAGA: Replika broni nie strzela na żadne kulki itp. Proponowane repliki wykonane są ze specjalnych miękkich stopów co uniemożliwia ich przekalibrowanie i dlatego nie potrzebują zezwolenia aby zostały wprowadzone do obrotu handlowego.
HISTORIA: Karabinek AK – automat Kałasznikowa, polskie oznaczenia: 7,62 mm pmK, 7,62 mm kbk AK – potocznie Kałasznikow, karabinek automatyczny konstrukcji radzieckiej z okresu po II wojnie światowej. Zastąpiony został przez karabinek AKM. W ZSRR prace nad bronią strzelającą nabojem pośrednim rozpoczęły się już w latach 30. XX wieku, kiedy konstruktorzy radzieccy, w ramach przyjacielskiej współpracy technicznej, zapoznali się z niemieckimi osiągnięciami w tej dziedzinie.